up
NOSCO
info(at)nosco.cz

Projekce elektroinstalace jednoúčelových strojůSpolečnost NOSCO s.r.o. se zabývá projektováním elektroinstalace automatizovaných jednoúčelových strojů. Součástí našich služeb je jak kompletní realizace zakázky na klíč, tak i zpracování dílčích částí, které zahrnují návrh projektu, zhotovení výrobní dokumentace, řídícího softwaru a elektroinstalace včetně oživení jednoúčelových strojů. Přejete si automatizovat výrobu? Zašlete nám poptávkový formulář, rádi vám s automatizací pomůžeme.

Zefektivnění výroby

Snížení výrobních nákladů


KONTAKTUJTE NÁS
NOSCO

AUTOMATIZUJTE VÝROBU JEDNOÚČELOVÝMI STROJI

Žádná moderní technologická linka se v dnešní době neobejde bez automatizace, která zvyšuje efektivitu, přesnost a spolehlivost výroby. Základním stupněm automatizované výroby jsou právě jednoúčelové stroje.

Specializujeme se na průmyslovou elektroinstalaci, především na projekci elektroinstalace pro brousící, obráběcí a svařovací jednoúčelové stroje, ale projektujeme také dokumentaci pro automatická zdvihací zařízení a dalších jednoúčelové stroje automatizovaných výrobních linek. Nabízíme spolehlivé a funkční řešení na klíč od prvotní analýzy přes projektovou dokumentaci až po realizaci softwaru řízení.

Realizujeme:
  • návrh zapojení jednoúčelových strojů
  • zhotovení projektové dokumentace
  • zhotovení řídícího softwaru
  • automatizace výrobních procesů

Zhotovíme kompletní elektrodokumentaci

Součástí každého projektu je detailní zhotovení výrobní dokumentace, kterou poskytujeme v tištěné i digitální verzi. Kompletní elektrodokumentace obsahuje kabelové listiny, zapojovací plány svorkovnic, výpis materiálu a další uživatelské výstupy potřebné pro montážní a realizační firmy. K vyhotovení využíváme projekční software EPLAN a AutoCAD.

Kontaktujte odborné projektování elektroinstalace

Potřebujete zhotovit projekci pro zapojení jednoúčelových strojů? Kontaktujte nás telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře. Realizujeme kompletní i dílčí projekční zakázky v oblasti průmyslové automatizace a elektroinstalace jednoúčelových strojů. Zároveň nabízíme vyhotovení softwaru pro programovatelné jednotky a automatizaci linek.

NOSCO s.r.o. Žďár nad Sázavou – odborné projektování elektroinstalace jednoúčelových strojů.

Co umíme projektovat?

NOSCOautomatizované linky
NOSCOjednoúčelové stroje
NOSCOvýrobní linky v automobilovém průmyslu
NOSCOprojekty měření a regulace
NOSCOelektroinstalace lakoven

S čím pracujeme?

NOSCOprojekční software EPLAN, AutoCAD

Naše zkušenosti?

NOSCOsenzorová technika
NOSCObezpečnostní komponenty
NOSCOfrekvenční měniče
Kontakty
NOSCO NOSCO s.r.o.
NOSCOinfo(at)nosco.cz
NOSCOservis(at)nosco.cz
NOSCOfakturace(at)nosco.cz
NOSCO561 116 465
NOSCO602 744 284
NOSCOwww.nosco.cz
Kde nás najdete
NOSCONezvalova 2
591 01 Žďár nad Sázavou
NOSCOIČO: 28328485
NOSCODIČ: CZ28328485
Webové stránky / software Primesoft | GDPR