up

Projekce elektroinstalace jednoúčelových strojůSpolečnost NOSCO s.r.o. se zabývá projektováním elektroinstalace automatizovaných jednoúčelových strojů. Součástí našich služeb je jak kompletní realizace zakázky na klíč, tak i zpracování dílčích částí, které zahrnují návrh projektu, zhotovení výrobní dokumentace, řídícího softwaru a elektroinstalace včetně oživení jednoúčelových strojů. Přejete si automatizovat výrobu? Zašlete nám poptávkový formulář, rádi vám s automatizací pomůžeme.

Zefektivnění výroby

Snížení výrobních nákladů


KONTAKTUJTE NÁS
NOSCO

AUTOMATIZUJTE VÝROBU JEDNOÚČELOVÝMI STROJI

Žádná moderní technologická linka se v dnešní době neobejde bez automatizace, která zvyšuje efektivitu, přesnost a spolehlivost výroby. Základním stupněm automatizované výroby jsou právě jednoúčelové stroje.

Specializujeme se na průmyslovou elektroinstalaci, především na projekci elektroinstalace pro brousící, obráběcí a svařovací jednoúčelové stroje, ale projektujeme také dokumentaci pro automatická zdvihací zařízení a dalších jednoúčelové stroje automatizovaných výrobních linek. Nabízíme spolehlivé a funkční řešení na klíč od prvotní analýzy přes projektovou dokumentaci až po realizaci softwaru řízení.

Realizujeme:
  • návrh zapojení jednoúčelových strojů
  • zhotovení projektové dokumentace
  • zhotovení řídícího softwaru
  • automatizace výrobních procesů

Zhotovíme kompletní elektrodokumentaci

Součástí každého projektu je detailní zhotovení výrobní dokumentace, kterou poskytujeme v tištěné i digitální verzi. Kompletní elektrodokumentace obsahuje kabelové listiny, zapojovací plány svorkovnic, výpis materiálu a další uživatelské výstupy potřebné pro montážní a realizační firmy. K vyhotovení využíváme projekční software EPLAN a AutoCAD.

Kontaktujte odborné projektování elektroinstalace

Potřebujete zhotovit projekci pro zapojení jednoúčelových strojů? Kontaktujte nás telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře. Realizujeme kompletní i dílčí projekční zakázky v oblasti průmyslové automatizace a elektroinstalace jednoúčelových strojů. Zároveň nabízíme vyhotovení softwaru pro programovatelné jednotky a automatizaci linek.

NOSCO s.r.o. Žďár nad Sázavou – odborné projektování elektroinstalace jednoúčelových strojů.

Co umíme projektovat?

NOSCOautomatizované linky
NOSCOjednoúčelové stroje
NOSCOvýrobní linky v automobilovém průmyslu
NOSCOprojekty měření a regulace
NOSCOelektroinstalace lakoven

S čím pracujeme?

NOSCOprojekční software EPLAN, AutoCAD

Naše zkušenosti?

NOSCOsenzorová technika
NOSCObezpečnostní komponenty
NOSCOfrekvenční měniče
Kde nás najdete
NOSCONezvalova 2
591 01 Žďár nad Sázavou
NOSCOIČO: 28328485
NOSCODIČ: CZ28328485
Webové stránky / software Primesoft | GDPR