up
NOSCO
info(at)nosco.cz

Moderní programované řídící systémyK našim hlavním činnostem patří implementace, úprava i podpora programovatelných logických automatů neboli PLC. Tyto programovací řídicí systémy jsou nepostradatelnou součástí jednoúčelových strojů i automatizovaných výrobních linek. Zhotovujeme jak komplexní zakázky nových programových úloh, tak i úpravy vašich stávajících programů. Zároveň poskytujeme odborné softwarové poradenství.

Odborné programování PLC

Efektivní návrh procesních operací


KONTAKTUJTE NÁS
Programové řídící systémy - Nosco

PŘESNÉ A SPOLEHLIVÉ ŘÍZENÍ VÝROBNÍCH PROCESŮ

Programovatelné logické automaty (PLC) umožňují přesné a spolehlivé řízení výrobních strojů a procesů automatizovaných výrobních linek. Předností PLC je snadná modifikace řídících úloh bez nutnosti zásahů do samotné elektroinstalace. Snadnou obsluhu naprogramovaných technologií i názornou diagnostiku umožňují přehledné ovládací panely se zobrazením funkcí prostřednictvím HMI vizualizace.

Přednosti PLC:
  • modifikace řídících úloh bez zásahů v elektroinstalaci
  • přehledná diagnostika
  • snadné ovládání technologií

Programování PLC na míru

Provádíme komplexní zakázky na zhotovení programových úloh PLC pro ovládání výrobních technologií, poskytujeme softwarové poradenství a odborné školení zaměstnanců. Programování PLC realizujeme jak pro koncové zákazníky, tak i formou subdodávky pro dodavatele průmyslových automatizovaných technologií.

Úprava stávajících PLC programů

Kromě zhotovení zcela nových programových úloh strojních a technologických linek nabízíme přeprogramování stávajících úloh a činností. Specializujeme se na programové řídicí systémy Simatic S7-300 i S7-1500 od společnosti Siemens. Programujeme také řídící systémy společností AMiT a software vizualizace Promotic, WinCC a ControlWeb.

Objednejte si odborné programování PLC

Potřebujete nastavit PLC software? Indikují vaše průmyslové počítače či operátorské stanice chybu? Zavolejte nám. Naprogramujeme nové PLC úlohy pro automatické linky a pomůžeme s opravou vašich stávajících programů. Kromě tvorby softwaru pro PLC se zabýváme také kompletní elektroinstalací v lakovnách a v dalších automatizovaných provozech.

Co umíme naprogramovat?

NOSCOaplikační software do řídicích systémů
NOSCOHMI vizualizace pro ovládací panely a PC stanice
NOSCOpřenosy a ukládání dat pro zpracovávání energetických bilancí
NOSCOpřístup k datům přes SMS, internet

S čím pracujeme?

NOSCOSiemens, Amit
NOSCOPromotic, WinCC, ControlWeb

Naše zkušenosti?

NOSCOměření a regulace
NOSCOautomatizované linky
NOSCOjednoúčelové stroje
NOSCOdatabáze
Kontakty
NOSCO NOSCO s.r.o.
NOSCOinfo(at)nosco.cz
NOSCOservis(at)nosco.cz
NOSCOfakturace(at)nosco.cz
NOSCO561 116 465
NOSCO602 744 284
NOSCOhttps://www.nosco.cz
Kde nás najdete
NOSCONezvalova 2
591 01 Žďár nad Sázavou
NOSCOIČO: 28328485
NOSCODIČ: CZ28328485
Webové stránky / software Primesoft | GDPR