up
NOSCO
info(at)nosco.cz

Špičkové výrobní a montážní technologické linkySpecializujeme se na kompletní dodávku řešení elektroinstalace a řídicích systémů pro výrobní a montážní linky. Společně napomáháme k zvýšení efektivity výroby. Jsme dodavatel softwarových řešení pro automobilový průmysl a montážní i výrobní linky napříč všemi průmyslovými odvětvími.

Průmyslová automatizace na klíč

Odborné poradenství


KONTAKTUJTE NÁS
Technologické linky - Nosco

ZVYŠTE VÝROBNÍ EFEKTIVITU INVESTICÍ DO MODERNÍ TECHNOLOGICKÉ LINKY

Průmyslová poloautomatizace i komplexní automatizace byla pro většinu výrobních a montážních firem nutným předpokladem pro udržení konkurenceschopnosti. V 21. století již ale běžná automatizace nestačí. Automatizované výrobní technologie je nutné nejen inovovat ale hlavně vzájemně propojit. Díky vzájemné komunikaci jednotlivých automatizovaných strojů lze dosáhnout nejen zvýšení produktivity, větší individualizace výroby ale také perfektně sladit celý výrobní systém od naskladnění materiálů, přes samotnou výrobu až po finální expedici.

Buďte součástí Průmyslu 4.0! S návrhem řešením vám pomůžeme.

Realizujeme výrobní a montážní linky pro:
  • automobilový průmysl
  • zpracovatelský průmysl
  • strojní průmysl

Dodáváme softwarová řešení na klíč

Specializujeme se na dodání průmyslové automatizace na klíč pro montážní a výrobní linky. Naše práce spočívá v návrhu a realizaci softwaru pro jednotlivá výrobní zařízení a jejich vzájemnou kooperaci. Aplikační software na bázi řídících systému Simatic a jiných renomovaných výrobců dodáváme pro strojní, zpracovatelský či automobilový průmysl. Řídicí systémy pro automobilový průmysl či pro strojírny pomáhají zvyšovat nejen efektivitu výroby, ale také její přesnost.

Při naší práci nenecháváme nic náhodě. Prvotní činností je analýza současného systému výroby a návrh efektivního řešení. K tomu využíváme projekční software EPLAN a AutoCAD. Samozřejmostí dodávky je kompletní projektová dokumentace pro zákazníka či montážní firmy.

Rezervujte si odbornou konzultaci

Hledáte realizaci řídícího softwaru pro technologické linky? Kontaktujte nás! Zefektivnění výrobního procesu rádi zkonzultujeme. Zhotovíme kompletní dodávku řídícího softwaru na klíč, včetně kompletní projektové dokumentace elektroinstalace jednotlivých technologických zařízení linky.

Využijte také našich dalších služeb, kterými jsou návrhy elektroinstalace pro jednoúčelové stroje, software pro automatické linky a kompletní dodávky elektroinstalace pro lakovny.

NOSCO s.r.o. návrh řešení a projektová dokumentace pro automatizované a technologické linky.

Co umíme automatizovat?

NOSCOautomatizace strojů a zařízení
NOSCOřízení technologických linek
NOSCOsvařovny a lakovny v automobilovém průmyslu
NOSCOpohony a dopravníková technika

S čím pracujeme?

NOSCOprojekční software EPLAN, AutoCAD
NOSCOaplikační software pro SIMATIC, AMiT
NOSCOvizualizace (HMI) WinCC, Promotic, ControlWeb

Naše zkušenosti?

NOSCOsenzorová technika
NOSCObezpečnostní komponenty
NOSCOfrekvenční měniče
NOSCOdatabáze
Kontakty
NOSCO NOSCO s.r.o.
NOSCOinfo(at)nosco.cz
NOSCOservis(at)nosco.cz
NOSCOfakturace(at)nosco.cz
NOSCO561 116 465
NOSCO602 744 284
NOSCOhttps://www.nosco.cz
Kde nás najdete
NOSCONezvalova 2
591 01 Žďár nad Sázavou
NOSCOIČO: 28328485
NOSCODIČ: CZ28328485
Webové stránky / software Primesoft | GDPR